Sindbad Dom

Lokal 92 m²

Opole, ul. Ozimska 77
zachodnie skrzydło inwestycji
Parter

Sindbad Dom posiada na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 92 m² mieszczący się w Opolu, przy ul. Ozimskiej 77, na parterze zachodniej części inwestycji OZIMSKA77

Oferowany lokal usługowy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie nowo budowanego biznesowego centrum Opola. Tuż obok powstaje CUP (Centrum Usług Publicznych zwane "Nowym Ratuszem"), a także siedziba KAS (Krajowa Administracja Skarbowa).

Dodatkowa atrakcyjność lokalizacji wynika z doskonałego położenia inwestycji na styku aż trzech głównych arterii miasta, w sąsiedztwie centrum przesiadkowego i z dużej liczby miejsc parkingowych w okolicy centrum biznesowo-usługowego.

Wejście dla klientów usytuowane jest od strony ciągów komunikacyjnych wzdłuż budynku (chodnik), a wejście służbowe wychodzi na miejsca parkingowe, przynależne do lokalu. Do dyspozycji inwestora pozostają miejsca parkingowe na dziedzińcu obiektu i w garażu podziemnym.

Media doprowadzone do lokalu: woda, prąd, CO, kanalizacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Aranżacja pomieszczeń i rozprowadzenie mediów w lokalu po stronie inwestora.

Wszelkich informacji udziela Biuro Sprzedaży Dewelopera +48 885 150 250